Služby

Ponuky pre firmy
aj občanov

Ochrana našich klientov
advokátskou kanceláriou

Obhliadky so
stavebníkmi a znalcami

Najvýhodnejšie ponuky
financovania

Pomoc pri riešení
dlhov s bývaním

Rekonštrukčné
a stavebné práce

V našej spoločnosti našim klientom poskytujeme plnohodnotné riešenia, preto vám vždy garantujeme profesionálov vo všetkých smeroch

 • profesionálna príprava všetkých typov zmlúv pre váš obchod advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich správnosť
 • naši finanční špecialisti vám zabezpečia najvýhodnejšiu formu financovania kúpy nového bývania
 • súdni znalci vám pomôžu nehnuteľnosť nielen ohodnotiť, ale odpovedia aj na otázky o kvalite stavby
 • stavebná kontrola v prípade záujmu stavebnými technikmi, ktorí vás upozornia na vady, ktoré laik nemusí vždy odhaliť

Široké spektrum našich služieb teda zahŕňa nielen činnosť našich maklérov a špecialistov v ostatných oblastiach:

 • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu bytov, pozemkov, rodinných domov, obchodno-prevádzkových priestorov a iných nehnuteľností
 • poradenstvo pri financovaní nehnuteľností prostredníctvom hypotekárnych úverov a iných alternatívnych foriem financovania - spolupráca s bankami alebo finančnými sprostredkovateľmi, ktorí vám zabezpečia výhodnejšie podmienky ako bežným klientom
 • kompletný právny servis - od kontroly aktuálneho stavu nehnuteľnosti (napríklad existencia tiarch či exekúcií, ktoré by mohli ohroziť vaše peniaze alebo majetok) až po samotné vypracovanie kúpnopredajných či nájomných zmlúv či konzultácie ohľadom plánovaného obchodu
 • poradenská činnosť v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností - nie každý je odborník v tom, ako čo najlepšie predať byt či prenajať dom. Nechajte si poradiť odborníkmi a nie radami od susedov, ktorými si dokonca môžete poškodiť.
 • zastupovanie v konaní pred katastrálnym úradom - nečakajte v nekonečnej rade na úradoch, vďaka našim niekoľkoročným vzťahom za vás vybavíme mnohé formality rýchlejšie ako vy
 • vypracovanie znaleckého posudku - dobrý znalec nie je ten, ktorý nehnuteľnosť ohodnotí na sumu, ktorú si želáte. Dobrý znalec je ten, ktorého posudok bez problémov akceptuje každá banka bez výhrad a ktorý vás prípadne upozorní na nedostatky kupovaného bytu či domu.
 • zaradenie Vašej nehnuteľnosti do našej internetovej ponuky a prezentácia v širokej škále médií - o najefektívnejšiu inzerciu sa postará náš tím, ktorý je pravidelne školený ako prezentovať a predávať nehnuteľnosti čo najefektívnejšie. Vašu nehnuteľnosť zverejníme aj na www.zoznamrealit.sk, ktorý patrí do siete medzinárodných portálov.
 • fotodokumentáciu nehnuteľností - viete ako nafotiť správne váš byt tak, aby vyzeral svetlejší či väčší? Naši makléri vám poradia alebo za vás celú nehnuteľnosť zdokumentujú.
 • bezplatné zaradenie do databázy pre vyhľadávanie vami požadovanej nehnuteľnosti - ak vás otravuje každý deň hľadať inzerát na byt v konkrétnej lokalite či dom s jasne danými parametrami, nechajte to na nás. Náš preracovaný systém na správu nehnuteľností nájde nehnuteľnosť, ktorá vás môe zaujať, oveľa rýchlejšie a to rovno z viacerých zdrojov.
 • bezplatné obhliadky nehnuteľností - či už pri predaji, prenájme alebo kúpe s vami nehnuteľnosť bezplatne obhliadneme a skonzultujeme odporúčané kroky.
 • diskrétnu pomoc pri riešení podlžností a problémových situácií v spojitosti s Vašimi nehnuteľnosťami - nie je hanbou ocitnúť sa v problémoch, sme tu preto, aby sme vám v dnešnej neľahkej dobe pomohli z nepríjemných situácií. Buď sprostredkujeme rýchly predaj vašej nehnuteľnosti diskrétne a výhodne alebo vám pomôžeme s riešením vašej exekúcie na byte alebo iných pozdĺžností.

REALITNÉ SLUŽBY, s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.