Villa Kalvária - REALITNÉ SLUŽBY, s.r.o.

MYŠLIENKA PROJEKTU

Projekt bytového domu ViLLA Kalvária vznikol s cieľom vytvoriť luxusné, ale zároveň cenovo dostupné bývanie v príjemnom prostredí prírody v prominentnej štvrti Kalvária v mestskej časti Košice-Sever. Mimoriadne komfortné bývanie v bytovom dome je porovnateľné s bývaním vo vlastnom rodinnom dome. Unikátny bytový dom ViLLA Kalvária ponúka 12 nadštandardných bytových jednotiek v uzavretom areáli. ViLLA Kalvária je miesto, kde čas strávený v interiéri, rovnako aj v exteriéri bude pre vás a vašu rodinu i priateľov každodenným zážitkom. Bývať v prírode a zároveň v širšom centre mesta, bývať luxusne a zároveň za prijateľnú cenu, bývať v bytovom dome a zároveň v malej komunite susedov. 

LOKALITA

Bytový dom ViLLA Kalvária je situovaný v krásnom a tichom prírodnom prostredí s výhľadom na centrum mesta a s vynikajúcou dostupnosťou ku všetkým kľúčovým miestam v centre Košíc (10 minút pešo k amfiteátru, 20 minút pešo na Námestie Maratónu mieru). V blízkosti sú všetky dôležité inštitúcie – školy, úrady, biznis centrá, nemocnica, športovo-relaxačné objekty, amfiteáter. ViLLA Kalvária je ľahko dostupná aj prostriedkami verejnej dopravy. Autobusová zastávka sa nachádza iba 100 metrov od bytového komplexu.

REALITNÉ SLUŽBY, s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.