8 najlepších "rooftop" barov v Marbelle - REALITNÉ SLUŽBY, s.r.o.

1. Belvue rooftop

Luxus sa tu snúbi s výhľadom na oceán a vytvára dokonalú atmosféru pre nezabudnuteľný večer. Tento strešný bar sa pýši sviežim a moderným dizajnom, vďaka čomu je ideálnym miestom na vychutnávanie odborne pripravených koktailov a zároveň na pozorovanie nádherného okolia. Vyjdite na terasu a ponorte sa do pulzujúcej energie Marbelly. Popíjajte charakteristický nápoj špeciálne pripravený skúsenými mixológmi a pochutnajte si na lahodných kúskoch z menu.

 

2. Air by Breathe

Bar pod holým nebom s panoramatickým výhľadom, elegantnými vodnými prvkami, vertikálnou zeleňou, pohodlnými sedadlami a fantastickým výhľadom, ktorý sa nachádza na očarujúcom treťom poschodí v Puerto Banús, je gastronomickým konceptom, ktorý ponúka nezabudnuteľný zážitok. Je to miesto kde si budete raziť cestu elegantným a moderným zariadením a ocitnete sa v prírodnej oáze. Raw Bar & koktaily a elegantná a šik atmosféra vám vyrazia dych.

 

 

3. Virazón Restaurante & Rooftop Bar

Hľadáte jedinečný strešný zážitok v srdci Marbelly? Nehľadajte nič iné ako Virazón Restaurante & Rooftop Bar, ktorý sa nachádza na 8. poschodí hotela Lima. Vďaka strešnému bazénu, pohodlným ležadlám a úchvatnému výhľadu je Virazón dokonalou oázou pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť a relaxovať.

4. Benabola Sky Lounge

Vzdušný a elegantný salónik Benabola Sky Lounge sa nachádza na 7. poschodí a ponúka kombináciu stolov s pohodlnými pohovkami a je obklopený fantastickým výhľadom na Stredozemné more, horu La Concha a Puerto Banús. V sofistikovanej, no zároveň relaxačnej atmosfére si tu môžete vychutnať večery plné širokého výberu nápojov, od kreatívnych kokteilov až po víno a čerstvé nápoje.

5. Pangrea

Jeden z najhorúcejších nočných klubov v Marbelle, ktorý sa nachádza na luxusnom námestí Puerta Banus, uprostred všetkých lodí a jácht. Strešná terasa na 3. poschodí je veľmi luxusne zariadená v luxusnom salóniku s veľkými kabínkami a koženými pohovkami s výhľadmi na prístav, Stredozemné more a panorámu Marbelly. Pangea, ktorá je počas letnej sezóny otvorená neskoro večer, je rušná a plná zážitkov.

  6. NH Hotel San Pedro de Alcántara

Krásny a relaxačný strešný bar Marbella s názvom Terraza Skyline Bar sa nachádza na samom vrchu hotela NH v San Pedro de Alcántara. Priestranná terasa pod holým nebom sa nachádza na 6. poschodí a ponúka úžasný výhľad na hory na jednej strane a na oceán na druhej strane. Terasa zdobená pohodlnými pohovkami, stolmi a slnečníkmi v krémovej farbe je tak trochu skrytým klenotom a strešný bar NH je skvelým miestom, kde si môžete vychutnať relaxačné koktaily na slnku alebo pri úžasnom západe slnka.

7. Senator Marbella Spa Hotel

Strešná terasa v štvorhviezdičkovom hoteli Senator Marbella Spa s názvom „Chill Out Lounge“ je zariadená v salóniku s bielymi kabínkami a pohodlnými ležadlami a ponúka strešný bazén a vírivku na streche. Doplnené o krásny výhľad na celú Marbellu a Stredozemné more, je to skvelé miesto pre harmóniu a relax.

8. TIBU 

TIBU sa nachádza v srdci Puerto Banus a je označený ako „nočný klub číslo 1 v Marbelle“. A s obrovskou terasou pod holým nebom, naplnenou živými vystúpeniami špičkových DJ-ov a živých vystúpení z celého sveta, je to skutočne strešný bar a klub, ktorý udrží atmosféru až do rána. Nie je to však len nočný klub, ale aj Chey by TIBU, vynikajúca kulinárska destinácia, kde sa východ stretáva so západom. Perfektná kombinácia pre štýlovú večeru na streche a nezabudnuteľnú noc v Marbelle.

REALITNÉ SLUŽBY, s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.