Hľadajte
Hľadám:
Predaj alebo prenájom?
Počet izieb:
Lokalita

Villa Kalvária

MYŠLIENKA PROJEKTU

Villa KalváriaProjekt bytového domu ViLLA Kalvária vznikol s cieľom vytvoriť luxusné, ale zároveň cenovo dostupné bývanie v príjemnom prostredí prírody v prominentnej štvrti Kal- vária v mestskej časti Košice-Sever.

Mimoriadne komfortné bývanie v bytovom dome je porovnateľné s bývaním vo vlastnom rodinnom dome. Unikátny bytový dom ViLLA Kalvária ponúka 12 nadštan- dardných bytových jednotiek v uzavretom areáli.

ViLLA Kalvária je miesto, kde čas strávený v interiéri, rovnako aj v exteriéri bude pre vás a vašu rodinu i priateľov každodenným zážitkom.

Bývať v prírode a zároveň v širšom centre mesta, bývať luxusne a zároveň za prija- teľnú cenu, bývať v bytovom dome a zároveň v malej komunite susedov?

 

Je to naozaj možné – pridajte sa k nám!

 


Lokalita Villa Kalvária

LOKALITA

Bytový dom ViLLA Kalvária je situovaný v krásnom a tichom prírodnom prostredí s výhľadom na centrum mesta a s vynikajúcou dostupnosťou ku všetkým kľúčovým miestam v centre Košíc (10 minút pešo k am teátru, 20 minút pešo na Námestie Ma- ratónu mieru).

V blízkosti sú všetky dôležité inštitúcie – školy, úrady, biznis centrá, nemocnica, špor- tovo-relaxačné objekty, am teáter.

ViLLA Kalvária je ľahko dostupná aj prostriedkami verejnej dopravy. Autobusová za- stávka sa nachádza iba 100 metrov od bytového komplexu.

 
Stiahnite si katalóg vo formáte PDF
 

AKTUÁLNE VOĽNÉ BYTY 

 
Byt č. 9 (cena 173 900 €)
Byt č. 10 (cena 185 900 €) -    štandard v cene ! 
Byt č. 11 (cena 240 900 €) - znížená cena ! 
 


Zaujali sme vás? Napíšte nám alebo zavolajte!

info@realitnesluzby.sk
0917 660 735

 

Konataktný formulár

Meno a priezvisko: *
Tel. kontakt:
Email: *
Vaša otázka: *

 

"Chcem sa vám poďakovať za vašu šikovnosť pri predaji môjho bytu. Spokojnosť z mojej strany je 100 percentná a v blízkej budúcnosti sa teším na spoluprácu s vašou realitnou spoločnosťou."   p. Dvoračeková, Košice