Hľadajte
Hľadám:
Predaj alebo prenájom?
Počet izieb:
Lokalita

Služby

REALITNÉ SLUŽBY sú tu pre to, aby svojim klientom poskytovali kvalitné služby na profesionálnej úrovni. Sme odborníci v realitách a radi vám pomôžeme s nájdením vhodného bytu či domu, ktorý by mal zodpovedať vašim predstavám. Alebo vám radi v čo najkratšej dobe nájdeme kupcu pre vašu nehnuteľnosť.


V našej spoločnosti našim klientom poskytujeme plnohodnotné riešenia, preto vám vždy garantujeme profesionálov vo všetkých smeroch, ktoré sa môžu vášho obchodu týkať:

 

 • profesionálna príprava všetkých typov zmlúv pre váš obchod advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich správnosť
 • naši finanční špecialisti vám zabezpečia najvýhodnejšiu formu financovania kúpy nového bývania
 • súdni znalci vám pomôžu nehnuteľnosť nielen ohodnotiť, ale odpovedia aj na otázky o kvalite stavby
 • stavebná kontrola v prípade záujmu stavebnými technikmi, ktorí vás upozornia na vady, ktoré laik nemusí vždy odhaliť. Kupovať nový byt s nášľapnou mínou nie je určite vašim snom. Radšej vám poradia naši špecialisti, ak je v kontrolovanom byte či dome akýkoľvek problém.
Široké spektrum našich služieb teda zahŕňa nielen činnosť našich maklérov a špecialistov v ostatných oblastiach:
 • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu bytov, pozemkov, rodinných domov, obchodno-prevádzkových priestorov a iných nehnuteľností
 • poradenstvo pri financovaní nehnuteľností prostredníctvom hypotekárnych úverov a iných alternatívnych foriem financovania - spolupráca s bankami alebo finančnými sprostredkovateľmi, ktorí vám zabezpečia výhodnejšie podmienky ako bežným klientom 
 • kompletný právny servis - od kontroly aktuálneho stavu nehnuteľnosti (napríklad existencia tiarch či exekúcií, ktoré by mohli ohroziť vaše peniaze alebo majetok) až po samotné vypracovanie kúpnopredajných či nájomných zmlúv či konzultácie ohľadom plánovaného obchodu
 • poradenská činnosť v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností - nie každý je odborník v tom, ako čo najlepšie predať byt či prenajať dom. Nechajte si poradiť odborníkmi a nie radami od susedov, ktorými si dokonca môžete poškodiť.
 • zastupovanie v konaní pred katastrálnym úradom - nečakajte v nekonečnej rade na úradoch, vďaka našim niekoľkoročným vzťahom za vás vybavíme mnohé formality rýchlejšie ako vy
 • vypracovanie znaleckého posudku - dobrý znalec nie je ten, ktorý nehnuteľnosť ohodnotí na sumu, ktorú si želáte. Dobrý znalec je ten, ktorého posudok bez problémov akceptuje každá banka bez výhrad a ktorý vás prípadne upozorní na nedostatky kupovaného bytu či domu. 
 • zaradenie Vašej nehnuteľnosti do našej internetovej ponuky a prezentácia v širokej škále médií - o najefektívnejšiu inzerciu sa postará náš tím, ktorý je pravidelne školený ako prezentovať a predávať nehnuteľnosti čo najefektívnejšie
 • fotodokumentáciu nehnuteľností - viete ako nafotiť správne váš byt tak, aby vyzeral svetlejší či väčší? Naši makléri vám poradia alebo za vás celú nehnuteľnosť zdokumentujú.
 • bezplatné zaradenie do databázy pre vyhľadávanie vami požadovanej nehnuteľnosti - ak vás otravuje každý deň hľadať inzerát na byt v konkrétnej lokalite či dom s jasne danými parametrami, nechajte to na nás. Náš preracovaný systém na správu nehnuteľností nájde nehnuteľnosť, ktorá vás môe zaujať, oveľa rýchlejšie a to rovno z viacerých zdrojov.
 • bezplatné obhliadky nehnuteľností - či už pri predaji, prenájme alebo kúpe s vami nehnuteľnosť bezplatne obhliadneme a skonzultujeme odporúčané kroky. 
 • diskrétnu pomoc pri riešení podlžností a problémových situácií v spojitosti s Vašimi nehnuteľnosťami - nie je hanbou ocitnúť sa v problémoch, sme tu preto, aby sme vám v dnešnej neľahkej dobe pomohli z nepríjemných situácií. Buď sprostredkujeme rýchly predaj vašej nehnuteľnosti diskrétne a výhodne alebo vám pomôžeme s riešením vašej exekúcie na byte alebo iných pozdĺžností.
"Chcem sa poďakovať pracovníkom RK Realitné služby, za ich profesionálny prístup, ochotu pri predaji môjho bytu a pri kúpe nového. Ešte raz ďakujem.  Vrelo odporúčam túto realitnú kanceláriu."   p. Komorová, Košice