Hľadajte
Hľadám:
Predaj alebo prenájom?
Počet izieb:
Lokalita

Paseo Grunty

MYŠLIENKA PROJEKTU

Villa KalváriaProjekt Paseo GRUNTY vznikol s cieľom vytvoriť komfortné, ale zároveň cenovo dostupné bývanie v príjemnom prostredí prírody v košickej mestskej časti sídlisko KVP. Projekt ponúka 55 bytových jednotiek s lodžiou (prípadne terasou) a 60 podzemných parkovacích miest v uzavretom areáli. Projekt Paseo GRUNTY vám ponúka byty v energetickej triede A, kde ku každému bytu prislúcha jedno parkovacie státie v podzemnej garáži, bytová kobka na chodbe bytu, ale aj množstvo ďalších vymožeností, ktoré posúvajú koncept bývania na vyššiu, zatiaľ nepoznanú úroveň.

Projekt Paseo GRUNTY prináša nový komfort vysnívaného bývania a prináša nový zážitok z vášho vysnívaného bývania.

 

Doprajte si už dnes bývanie budúcnosti!


Pozrite si konkrétnu ponuku bytov!

 

Lokalita Villa Kalvária

LOKALITA

Novostavba je situovaná v krásnom prostredí košickej mestskej časti Sídlisko KVP na Moskovskej triede s výhľadom na mestskú časť Myslava, panorámu lesa a na sídlisko, s vynikajúcou dostupnosťou ku všetkým kľúčovým cestným ťahom mesta.

Neďaleko objektu sa nachádza myslavský les, ktorý je vhodný na prechádzku a ľahšiu turistiku.

V blízkosti sú dôležité inštitúcie – školy, škôlka (priamo v objekte projektu), úrady, poliklinika, športovo-relaxačné objekty, nákupné centrum.

Novostavba Paseo GRUNTY je ľahko dostupná aj prostriedkami trolejbusovej a autobusovej dopravy. Zastávka sa nachádza iba pár metrov od obytného komplexu. Len osem minút trvá cesta autom na Námestie osloboditeľov. Vynikajúca dostupnosť do centra mesta je zabezpečená štvorprúdovou cestou po Moskovskej triede bez výrazných ranných a poobedňajších zápch, ktoré sú časovo obmedzujúce na kľúčových vjazdoch do mesta. Domov sa z centra mesta dostanete do 15 minút v akejkoľvek hodine dňa. Autom ste pri Steel Aréne po prejdení troch veľkých sve- telných križovatiek.

 

Pozrite si konkrétnu ponuku bytov!

 
Stiahnite si katalóg vo formáte PDF
 

 

Zaujali sme vás? Napíšte nám alebo zavolajte!

info@realitnesluzby.sk
0917 660 735

 

Konataktný formulár

Meno a priezvisko: *
Email: *
Tel. kontakt:
Vaša otázka: *

 

"Cez realitnú kanceláriu mám prenajatých niekoľko nehnuteľností, som veľmi spokojná, cením si hlavne rýchlosť a profesionálne jednanie pri sprostredkovaní. Doporučila som ich aj priateľom a rodinným príslušníkom. "   A. Kollová