Hľadajte
Hľadám:
Predaj alebo prenájom?
Počet izieb:
Lokalita

Makléri

Ing. Roman Horváth
Konateľ a maklér
Tel.kontakt: 0917 660 735
E-mail: horvath@realitnesluzby.sk

Spoločnosť REALITNÉ SLUŽBY, s.r.o. som zakladal v roku 2009, od kedy svojim klientom poskytujem poradenstvo na realitnom trhu. Na základe dlhoročných skúseností viem odborne posúdiť stav a hodnotu vašej nehnuteľnosti. Teší ma, že počas môjho pôsobenia som získal stabilných a spokojných klientov, ktorí sa na mňa opätovne radi obracajú s riešením otázky v oblasti bývania. Som si vedomý, že množstvo klientov sa zaoberá výber nehnuteľnosti po pracovnej dobe, preto som vám k dispozícii kedykoľvek a rád zodpoviem všetky vaše otázky.
Teším sa na spoluprácu.

Ovládam jazyk: anglický.


Bc. Miroslav Iláš
Maklér
Tel.kontakt: 0915 434 302
E-mail: ilas@realitnesluzby.sk

V spoločnosti REALITNÉ SLUŽBY, s.r.o. pôsobím 5 rokov, počas svojho pôsobenia na realitnom trhu som pomohol stovkám slovenským a zahraničným klientom nájsť ich vysnívané bývanie.
Zameriavam sa hlavne na prenájom nehnuteľnosti v Košiciach. Som pripravený vyriešiť vašu otázku bývania, neváhajte ma kontaktovať.

Ovládam jazyk: anglický a ruský.


                                                                        Mgr. Tomáš Zavatčan, PhD.
                                                                                        Maklér
                                                                                        Tel.kontakt: 0948 074 383
                                                                                        E-mail: zavatcan@realitnesluzby.sk                                                                                        Ovládam jazyk: anglický.

 
 
 
"Realitné služby vrelo odporúčame. Nielen, že nám pomohli nájsť si nové bývanie podľa našich predstáv, ale nám pomohli aj s predajom nášho starého bytu. Realitný makléri  boli  príjemní, nezaujatí, upozornili nás na všetky skutočnosti, mali prehľad a pomohli nám so všetkými "papierovačkami" a oficialitami, bez ktorých sa kúpa či predaj, žiaľ, nezaobídu. Ak v budúcnosti budeme opäť potrebovať využiť služby realitnej kancelárie, naša voľba je jasná."   Renáta Novotná, Košice