Hľadajte
Hľadám:
Predaj alebo prenájom?
Počet izieb:
Lokalita

PRIESTORY NA VÝROBU,SKLADY, MAĎARSKÁ OBEC HOLLÓHÁZA

Ponúkame Vám na prenájom priestory na výrobu, sídlo firmy alebo sklady v maďarskej obci Hollóháza. Ide o plochu v celkovej výmere 3 800m2. V budove sú 2 výťahy, oba s nosnosťou 1000kg. Trasa z Košíc cez slovenskú obec Skároš je dlhá 25 km a je určená pre vozidlá do 3,5 ton. V prípade potreby sa dá zabezpečiť výnimka na prechod MV ťažších ako 3,5 ton.


Cena za prenájom: 2,00€ za m2 (táto cena je pre nájomcu koncová).

Po dohode je možný i čiastočný prenájom menších plôch v rozmedzí niekoľkých desiatok metrov štvorcových.Benefity pre podnikateľov:

1, asi o 25% nižšia cena elektrickej energie, vody, plynu ako v SR 2, nízka cena prenájmu 3, v prípade zriadenia s.r.o. vieme ponúknuť sídlo spoločnosti, založenie s.r.o., vedenie účtovníctva, preberanie pošty 4, ide o znevýhodnený región - je možnosť získania finančnej podpory od štátu (napr. preplácanie nákupu strojov až do výšky 70%, preplácanie miezd pracovníkov program 8+4 mesiacov - 8 mesiacov prepláca štát mzdy a odvody, 4 mesiace udržateľnosť podnikateľom).
5, daň príjmu právnických osôb 9%

Cena nehnuteľnosti: 2,00 €

Zaujala vás táto nehnuteľnosť?

Vaše meno a priezvisko: *
Telefón:
Email: *
Vaša otázka k tejto nehnuteľnosti: *

Ing. Roman Horváth

Rád vám túto nehnuteľnosť predstavím osobne!

 

Neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Uvedomujem si, že veľa ľudí sleduje našu stránku až večer, preto som vám k dispozícii naozaj kedykoľvek. Rád zodpoviem všetky vaše otázky.


Tel.: 0917 660 735

Mail: horvath@realitnesluzby.sk

"Realitné služby vrelo odporúčame. Nielen, že nám pomohli nájsť si nové bývanie podľa našich predstáv, ale nám pomohli aj s predajom nášho starého bytu. Realitný makléri  boli  príjemní, nezaujatí, upozornili nás na všetky skutočnosti, mali prehľad a pomohli nám so všetkými "papierovačkami" a oficialitami, bez ktorých sa kúpa či predaj, žiaľ, nezaobídu. Ak v budúcnosti budeme opäť potrebovať využiť služby realitnej kancelárie, naša voľba je jasná."   Renáta Novotná, Košice