Hľadajte
Hľadám:
Predaj alebo prenájom?
Počet izieb:
Lokalita
OC GALÉRIA, TERASA, 72m2, 4izb.byt, Pôvodný stav

OC GALÉRIA, TERASA, 72m2, 4izb.byt, Pôvodný stav

Realitné služby, s.r.o. Košice Vám na predaj ponúkajú v pôvodnom stave priestranný 4-izbový 72m2 byt s loggiou a pivnicou na ulici Ružinská, neďaleko OC Galéria.

Byt sa nachádza 20 minút chôdzou do centra mesta, 15minút chôdze od Novej Nemocnice, 10minút MHD Technická univerzita, 15minút chôdza T-SYSTEMS.
Je ideálny na rekonštrukciu podľa predstáv budúceho majiteľa. Ak chcete bývať v dobrej lokalite Košíc a viete si predstaviť pekne zrekonštruovaný veľký 4izb.byt, v ktorom sa budete cítiť ako v menšom rodinnom dome, tak ste na správnej adrese.


ROZLOHA BYTU: 68 m2

ROZLOHA PIVNICE: 4 m2

LOGGIA : 4m2

POSCHODIE: 2/10

VÝŤAH: áno

PARKOVACIE STÁTIE: k dispozícii

Občianská vybavenosť: Poliklinika, lidl, klas, OC Galeria, mhd, dobra dostupnosť do centra, reštaurácie, bary, parky, školy, škôlky, kostol.


CENA BYTU: 94 990,- EUR


V uvedenej cene sú zahrnuté všetky poplatky súvisiace s právnym poradenstvom, prevodom nehnuteľnosti, autorizácia zmluvných podkladov prostredníctvom zmluvnej advokátskej kancelárie, poistenie prevodu do výšky 500.000,- Eur ! Realitné služby, s.r.o., Moyzesova 36, 04001 Košice / 2.poschodie /

Cena nehnuteľnosti: 94 990,00 €
OC GALÉRIA, TERASA, 72m2, 4izb.byt, Pôvodný stav

Zaujala vás táto nehnuteľnosť?

Vaše meno a priezvisko: *
Telefón:
Email: *
Vaša otázka k tejto nehnuteľnosti: *

Ing. Roman Horváth

Rád vám túto nehnuteľnosť predstavím osobne!

 

Neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Uvedomujem si, že veľa ľudí sleduje našu stránku až večer, preto som vám k dispozícii naozaj kedykoľvek. Rád zodpoviem všetky vaše otázky.


Tel.: 0917 660 735

Mail: horvath@realitnesluzby.sk

"Chcem sa poďakovať pracovníkom RK Realitné služby, za ich profesionálny prístup, ochotu pri predaji môjho bytu a pri kúpe nového. Ešte raz ďakujem.  Vrelo odporúčam túto realitnú kanceláriu."   p. Komorová, Košice